Pirmadienis, 2018 m. spalio 22d., 21:44
Kontaktinis telefonas: 8 5 2371 836
Neįgaliesiems
Titulinis Svetainės medis El. paštas
  • Teksto dydis:
  • A
  • A
  • A
Miškininko diena - 2012

 Šiemet Lietuvos miškininkai savo profesinę šventę - Miškininko dieną, paminėjo Ukmergėje. Šeštadienį, rugsėjo 15 d. šio miesto aikštę „okupavo“ palapinių, prie kurių šurmuliavo miškininkai ir miškų savininkai, miškininkystės studijų ir mokslo, medienos pramonės bei biomasės energetikos atstovai, miestelis. Čia, priešais Ukmergės Kultūros centrą įrengtoje ir šventiškai papuoštoje koncertinėje scenoje, vyko ir oficialus šventės atidarymas.

Į šventę susirinko ir miškininkai iš visų Lietuvos kampelių, ir Ukmergės gyventojai, ir garbingų svečių, be abejo, nestokojo. Tad rūpesčių, tiek Ukmergės rajono merui Algirdui Kopūstui, tiek Ukmergės miškų urėdui Vigantui Kraujaliui, tiek generaliniam miškų urėdui Benjaminui Sakalauskui, netruko. Buvo čia ir Lietuvos miškininkų sąjungos prezidentas Edmundas Bartkevičius, kuris pasidžiaugė nauja tradicija kasmet šią šventę paminėti vis kitame mieste. Buvo ir aplinkos ministras Gediminas Kazlauskas, kuris miškininkus apibūdino kaip ypatingos profesijos žmones, pasirinkusius ne tik profesiją, bet ir gyvenimo būdą. Į šventę atvyko ir buvę miškų ūkio ministrai Rimantas Klimas, Gintautas Kovalčikas, Albertas Vasiliauskas, o svečių iš Seimo čia sukinėjosi visas pulkelis...

Po iškilmingo atidarymo, scenoje visą dieną koncertavo saviveiklininkai, o miškininkams buvo surengta išvyka į Ukmergės urėdijos miškus, kur buvo pademonstruotas visas medžio gyvenimo ciklas – nuo pasodinimo iki atliekų paruošimo biokurui.

Tradiciškai šioje šventėje dalyvavo ir mūsų urėdijos miškininkai, jiems skirtoje palapinės kertėje įrengę įdomią ekspoziciją, parodančią miškininkų darbus ir šventes. Apie tai byloja Zigmo Latako nuotraukos.

 

 


Komentarai:
Vardas
El. paštas
Saugos kodas

Naujienų prenumerata

El. paštas:

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

Kontaktai

VĮ Valstybinių miškų urėdijos Nemenčinės regioninis padalinys
Vilniaus g. 60, LT- 15173, Nemenčinė
Tel., faks. 8 5 2371 836, 8 5 2381614
El.paštas info@nmu.lt

Darbo laikas

I-IV:                   8.00 - 17.00
V:                      8.00 - 16.45
Pietus:          12.00 - 12.45

Visos teisės saugomos. © 2018 VĮ Valstybinių miškų urėdijos Nemenčinės padalinysIT Sprendimai: UAB Intermedija ®