Sekmadienis, 2018 m. rugsėjo 23d., 23:09
Kontaktinis telefonas: 8 5 2371 836
Neįgaliesiems
Titulinis Svetainės medis El. paštas
  • Teksto dydis:
  • A
  • A
  • A
Tarptautinė GMP mokyklų ir Wrigley kampanija „Mažiau šiukšlių“ Nemenčinės miškų urėdijoje

Švenčionių r. Pabradės „Ryto“ gimnazijoje 2015 m. balandžio 10 d. vyko GMP mokyklų ir Wrigley kampanijos „Mažiau šiukšlių“ renginys „Bendruomenės veiklos diena“, kuriame dalyvavo projekto rėmėjai UAB „Wrigley Baltics“ generalinis direktorius Ralf Tuchtenhagen ir personalo specialistė Eglė Rosėnaitė bei svečiai: Lietuvos žaliųjų judėjimo pirmininkas Rimantas Braziulis, Gamtosauginių mokyklų koordinatorius Lietuvoje Renaldas Rimavičius, Nemenčinės miškų urėdijos urėdas Eligijus Ryškus, Pabradės girininkijos girininkas Giedrius Grincevičius, UAB „Pabradės komunalinis ūkis“ direktoriaus pavaduotojas Kazys Vainickas, Molėtų r. Joniškio mokyklos – daugiafunkcio centro mokytojas Jonas Ilgevičius kartu su mokiniais.

Pabradės „Ryto“ gimnazijos gamtosauginio komiteto nariai pristatė 2014-2015 m. vykusios „Mažiau šiukšlių“ kampanijos veiklas, o svečiai iš Molėtų r. Joniškio mokyklos – daugiafunkcio centro – savo gamtosauginę veiklą. Renginio metu buvo apdovanoti aktyviausieji kampanijos „Mažiau šiukšlių“ dalyviai. Po renginio gimnazijoje jo dalyviai, lydimi Nemenčinės miškų urėdo Eligijaus Ryškaus, Pabradės girininkijos girininko Giedriaus Grincevičiaus, „Ryto“ gimnazijos direktorės Laimos Markauskienės ir geografijos mokytojos Zitos Čičiurkienės vyko sodinti medelių į Nemenčinės miškų urėdiją. Prie didelio būrio atvykusių talkininkų čia prisijungė UAB „Wrigley Baltics“ UAB „Mars Lietuva“ ir UAB „Royal Canin Lietuva“ darbuotojai.

Atvykusių talkininkų laukė miškininkų paruošti medelių sodinimo įrankiai, specialiame tirpale išmirkytomis šaknimis sodinukai ir naujam miškui parengti plotai. Nemenčinės miškų urėdas E. Ryškus ir Pabradės girininkas G. Grincevičius išsamiai paaiškino ir parodė, kaip reikia teisingai pasodinti medelius, kad šie sėkmingai prigytų. Atidžiai išklausę miškininkų patarimų būrys talkininkų linksmai keliavo į medelių sodinimui parengtą sklypą Pabradės girininkijos miškuose. Skaičiai šviečianti saulė linksmino talkininkų būrį, o nuoširdūs Nemenčinės miškų urėdijos darbuotojų patarimai pagelbėjo teisingai ir greitai pasodinti medelius.

Po miškasodžio talkininkai buvo pakviesti pasivaišinti miškininkų iškeptomis dešrelėmis ir apdovanoti kompaktiniais diskais apie Nemenčinės miškų urėdiją bei kitais suvenyrais su urėdijos atributika. Mokinius, dalyvavusius medelių sodinimo talkoje, saldumynais, vaisvandeniais ir kramtomąja guma vaišino UAB „Wrigley Baltics“, UAB „Mars Lietuva“, UAB "Royal Canin Lietuva“ darbuotojai. Gamtosauginių mokyklų koordinatorius Renaldas Rimavičius įteikė padėkas už parodytą dėmesį mokinių aplinkosauginiam švietimui renginyje dalyvavusioms verslo kompanijoms.

Švenčionių r. Pabradės „Ryto“ gimnazijos bendruomenė dėkoja Nemenčinės miškų urėdijos urėdui E. Ryškui ir visiems urėdijos darbuotojams už nuoširdų bendradarbiavimą ir pagalbą organizuojant gimnazijos Bendruomenės veiklos dieną. Tikimės, kad bendra visų renginio dalyvių nuotrauka ir sėkmingai žaliuojantis miškas ilgam primins šią puikią medelių sodinimo talką.  

 

Komentarai:
Vardas
El. paštas
Saugos kodas

Naujienų prenumerata

El. paštas:

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

Kontaktai

VĮ Valstybinių miškų urėdijos Nemenčinės regioninis padalinys
Vilniaus g. 60, LT- 15173, Nemenčinė
Tel., faks. 8 5 2371 836, 8 5 2381614
El.paštas info@nmu.lt

Darbo laikas

I-IV:                   8.00 - 17.00
V:                      8.00 - 16.45
Pietus:          12.00 - 12.45

Visos teisės saugomos. © 2018 VĮ Valstybinių miškų urėdijos Nemenčinės padalinysIT Sprendimai: UAB Intermedija ®