Sekmadienis, 2018 m. rugsėjo 23d., 23:08
Kontaktinis telefonas: 8 5 2371 836
Neįgaliesiems
Titulinis Svetainės medis El. paštas
  • Teksto dydis:
  • A
  • A
  • A

Jau trečiąjį kartą rinkosi Lietuvos miškininkai į Ukmergės miškų urėdijos Pašilės miške š. m. gegužės 15 – 17 d. vykusią parodą VšĮ Baltijos miškai. Šį kartą parodos ekspozicija buvo eksponuojama labiau koncentruotai, todėl lankytojams buvo kur kas paprasčiau pamatyti norimas ekspozicijas.

Tris dienas veikusioje tradicinėje parod buvo pristatyta įvairi miško technika ir lietuvių gamintojų produkcija, demonstruojami miško darbai, veikė valstybinių miškų bei mokslo ekspozicijos. VĮ Nemenčinės miškų urėdija šioje parodoje demonstravo neseniai įsigytą galingą vilkiką medienai iš miško išvežti ir transportuoti Mercedes Benz Zetros 2733 su priekaba Jyki, galintį transportuoti iki 40 m3 rąstų.

Parodą, kaip jau įprasta, aplankė nemažas valstybinių ir privačių miškų miškininkų, medienos ruošos specialistų būrys, valdžios žmonės. Tačiau kokia gi paroda be renginių jos lankytojams ir dalyviams? Kone visą penktadienį Pašilės miško laukymėje,  koncertavo ir lankytojus linksmino muzikiniai kolektyvai, atvykę iš įvairių Lietuvos vietų. Tuo pat metu šalimais esančioje aikštelėje geriausiai miško techniką valdantys miškininkai bandė profesinius įgūdžius ir kantrybę specifiniame konkurse – reikėjo sukrauti į piramidę penkias kalades, kurių dalis buvo perskelta pusiau...

Mūsų bendradarbio Stanislovo Maculevičiaus nuotr. Nemenčinės miškų urėdijos Medienos ruošos, prekybos ir techninio padalinio viršininkas Gintaras Liubertas prie urėdijos eksponato.

 

VĮ Nemenčinės miškų urėdija inf.

Komentarai:
Vardas
El. paštas
Saugos kodas

Naujienų prenumerata

El. paštas:

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

Kontaktai

VĮ Valstybinių miškų urėdijos Nemenčinės regioninis padalinys
Vilniaus g. 60, LT- 15173, Nemenčinė
Tel., faks. 8 5 2371 836, 8 5 2381614
El.paštas info@nmu.lt

Darbo laikas

I-IV:                   8.00 - 17.00
V:                      8.00 - 16.45
Pietus:          12.00 - 12.45

Visos teisės saugomos. © 2018 VĮ Valstybinių miškų urėdijos Nemenčinės padalinysIT Sprendimai: UAB Intermedija ®