Sekmadienis, 2018 m. rugsėjo 23d., 23:43
Kontaktinis telefonas: 8 5 2371 836
Neįgaliesiems
Titulinis Svetainės medis El. paštas
  • Teksto dydis:
  • A
  • A
  • A
Tarptautinio „Mažiau šiukšlių“ projekto aplinkos tvarkymo akcija Pabradės girininkijos miškuose

Julita Vainickaitė

Pabradės „Ryto“ gimnazijos

Gamtosauginio komiteto narė

 

Balandžio 24 dieną Pabradės girininkijoje įvyko aplinkos tvarkymo akcija, kurioje dalyvavo Nemenčinės Gedimino gimnazijos mokiniai su mokytoju Andriumi Pračkaila, Pabradės „Ryto gimnazijos gamtosauginio komiteto nariai su biologijos mokytoja Daiva Moroziene ir geografijos mokytoja Zita Čičiurkiene, Pabradės girininkijos girininkas Giedrius Grincevičius ir eigulys A. Lovkis.

Prieš aplinkos tvarkymo akciją Pabradės „Ryto“ gimnazijoje įvyko abiejų mokyklų atstovų ir girininkijos darbuotojų susitikimas. Geografijos mokytoja Z. Čičiurkienė pristatė Gamtosauginių mokyklų ir Wrigley bendrovės fondo kampanijos „Mažiau šiukšlių“ projekto tikslus ir  įgyvendinimo etapus. Pabradės „Ryto“ gimnazijos gamtosauginio komiteto nariai papasakojo apie  projekto metu vykusius renginius ir akcijas, Gedimino gimnazijos mokiniai apibūdino savo atliekamus tiriamuosius darbus.

Pasidalinę gerąja patirtimi vykdant gamtosauginę veiklą, išvykome tvarkyti aplinkos į Pabradės girininkijoje esančius miškus. Vadovaujami Pabradės girininkijos darbuotojų, sėkmingai švarinome miško teritoriją, pakeles, siaurus miško keliukus. Sutvarkę aplinką, linksmai keliavome prie Pabradės tvenkinio pailsėti ir aptarti šios dienos veiklą. Diskutavome, kodėl žmonės šiukšlina, kaip reikėtų keisti aplinkinių ir savo pačių elgesį, kad išsaugotume  gimtojo krašto grožį. 

Komentarai:
Vardas
El. paštas
Saugos kodas

Naujienų prenumerata

El. paštas:

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

Kontaktai

VĮ Valstybinių miškų urėdijos Nemenčinės regioninis padalinys
Vilniaus g. 60, LT- 15173, Nemenčinė
Tel., faks. 8 5 2371 836, 8 5 2381614
El.paštas info@nmu.lt

Darbo laikas

I-IV:                   8.00 - 17.00
V:                      8.00 - 16.45
Pietus:          12.00 - 12.45

Visos teisės saugomos. © 2018 VĮ Valstybinių miškų urėdijos Nemenčinės padalinysIT Sprendimai: UAB Intermedija ®