Sekmadienis, 2018 m. rugsėjo 23d., 23:10
Kontaktinis telefonas: 8 5 2371 836
Neįgaliesiems
Titulinis Svetainės medis El. paštas
  • Teksto dydis:
  • A
  • A
  • A
Talka Nemenčinės girininkijos miškuose

Ankstyvas pavasaris šiemet gerokai paspartino miškininkų darbus, todėl gamtos mylėtojų entuziazmas kai kur buvo ir truputį pavėluotas. Kaip ir kasmet, nuo balandžio pradžios netilo urėdo telefonas: kada galėsime atvykti pas Jus į talką. Miesto žmonės visada išsiilgę gamtos, todėl bet kokia proga pabūti miške, susipažinti su miškininkų atliekamais darbais ir jiems patalkininkauti – tai šventė. Tačiau daugelis skambučių buvo pavėluoti – miškasodis jau baigiasi.

Vis tik britų banko „Barclays“ IT centro Vilniaus padalinio darbuotojai dar „suskubo į nuvažiuojantį traukinį“ – š. m. balandžio 12 d. jauni bankininkai, rinkosi prie Nemenčinės miškų urėdijos ir kur patraukė į jiems sodinimui paruoštą sklypą Nemenčinės girininkijos miškuose.

Giedras šeštadienio rytmetis žadėjo gerą orą - visą dieną danguje švietė saulė, o Nemenčinės girininkijos miškuose klegėjo linksmi talkininkų balsai. Sunku buvo net pagalvoti, kad čia - tie patys vadybininkai ar kiti banko darbuotojai, taip solidžiai atrodantys darbo vietose... Talkininkai atvyko ne vieni, o kartu ir su kitais šeimos nariais – net mažutėlius vaikelius kai kurie pasiėmė....

Nemenčinės girininkas Marius Kvietkauskas, padedamas pavaduotojos Dalios Jankauskienės ir kitų girininkijos darbuotojų talkai pasirengė tinkamai. Talkininkų laukė paruošti medelių sodinimo įrankiai, specialiame tirpale išmirkytomis šaknimis sodinukai. Tad darbas vyko sparčiai ir per pusdienį naujam miškui parengti plotai jau buvo užsodinti. Per gerą pusdienį talkininkai pasodino per 500 berželių ir net puspenkto tūkstančio pušaičių.

Po talkos lengvai pavargusių talkininkų laukė miškininkų paruoštas stalas su kvapniomis ant laužo žarijų keptomis dešrelėmis. Kad geriau prisimintų vietas, kuriose pabuvojo, talkos dalyviai buvo apdovanoti kompaktiniais diskais apie Nemenčinės miškų urėdiją ir kitais suvenyrais su urėdijos atributika. Daug klausimų apie miškininkų darbus, jų kasdienybę ir apie pačius miškus sulaukė miškų urėdas Eligijus Ryškus, jo pavaduotoja Danutė Kazakevičienė ir kiti miškininkai. Tikėkimės, kad visi ilgam primins šią malonią talką ir pakvies kartas nuo karto sodintojus pažiūrėti, kaip auga jų pasodinti medeliai. Juk visai kitokį mišką pamato miesto žmogus, jame pabuvęs ir padirbėjęs.

VĮ Nemenčinės miškų urėdija informacija


 

Komentarai:
Vardas
El. paštas
Saugos kodas

Naujienų prenumerata

El. paštas:

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

Kontaktai

VĮ Valstybinių miškų urėdijos Nemenčinės regioninis padalinys
Vilniaus g. 60, LT- 15173, Nemenčinė
Tel., faks. 8 5 2371 836, 8 5 2381614
El.paštas info@nmu.lt

Darbo laikas

I-IV:                   8.00 - 17.00
V:                      8.00 - 16.45
Pietus:          12.00 - 12.45

Visos teisės saugomos. © 2018 VĮ Valstybinių miškų urėdijos Nemenčinės padalinysIT Sprendimai: UAB Intermedija ®