Penktadienis, 2018 m. spalio 19d., 07:47
Kontaktinis telefonas: 8 5 2371 836
Neįgaliesiems
Titulinis Svetainės medis El. paštas
  • Teksto dydis:
  • A
  • A
  • A
Paukščiai grįžta namo

Pirmadienį oro sąlygos lauko renginiams nebuvo labai palankios, tačiau visų Lietuvos miškų urėdijų teritorijose vyko vienas pavasario šventės „Paukščiai grįžta namo“ renginių - inkilų iškėlimo šventės. Parskrendantiems į gimtinę paukščiams visoje Lietuvoje buvo iškelta daugiau kaip 3 tūkst. inkilų, taip pat remontuojami seniau iškelti inkilai. Parskrendančiais paukščiais džiaugėsi ir Nemenčinės miškų urėdijos teritorijoje esančių mokyklų moksleiviai – atskiri renginiai vyko Nemenčinės ir Pabradės miškuose.

Pabradės „Ryto“ gimnazijos moksleivius, vadovaujamus mokytojų Zitos Čičiurkienės ir Daivos Morozienės, girininkas Giedrius Gricevičius atvedė į netoliese dunksantį miško masyvą, kur jų laukė paruošti inkilai. Po trumpo moksleivių pasikalbėjimo su girininku, inkilai buvo iškelti ir jau laukia sparnuočių.

Nemenčinės Gedimino gimnazijos moksleiviai, kartu su savo auklėtoja Laura Juškauskiene, inkilus, kad renginį pamatytų kuo daugiau jų bendraamžių, šį kartą kėlė palei savo gimnaziją augančiuose medžiuose. Iškėlus inkilus, šventė jiems tuo nesibaigė – iškėlus inkilus, girininkas marius Kvietkauskas pakvietė gimnazistus į Nemenčinės girininkiją, kur jie iš arčiau buvo supažindinti su miško paslaptimis ir miškininkų darbu.

VĮ Nemenčinės m. u. informacija 

 

 

Komentarai:
Vardas
El. paštas
Saugos kodas

Naujienų prenumerata

El. paštas:

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

Kontaktai

VĮ Valstybinių miškų urėdijos Nemenčinės regioninis padalinys
Vilniaus g. 60, LT- 15173, Nemenčinė
Tel., faks. 8 5 2371 836, 8 5 2381614
El.paštas info@nmu.lt

Darbo laikas

I-IV:                   8.00 - 17.00
V:                      8.00 - 16.45
Pietus:          12.00 - 12.45

Visos teisės saugomos. © 2018 VĮ Valstybinių miškų urėdijos Nemenčinės padalinysIT Sprendimai: UAB Intermedija ®