Antradienis, 2018 m. spalio 23d., 00:52
Kontaktinis telefonas: 8 5 2371 836
Neįgaliesiems
Titulinis Svetainės medis El. paštas
  • Teksto dydis:
  • A
  • A
  • A
VĮ Nemenčinės miškų urėdija gavo reikšmingą Lietuvos darbo biržos apdovanojimą

Verslininkai, praėjusiais metais sukūrę daugiausiai naujų darbo vietų, buvo tradiciškai pagerbti Lietuvos darbo biržos rengiamuose darbdavių apdovanojimuose. Malonu pažymėti, kad tarp apdovanotųjų yra ir VĮ Nemenčinės miškų urėdija.

Iškilmingas renginys vyko š. m. vasario 6 d. Vilniaus universiteto bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centro konferencijų salėje. Po pažintinės ekskursijos po Mokslinės komunikacijos ir informacijos centrą buvo išklausyti Vilniaus universiteto Centrinės bibliotekos generalinės direktorės Irenos Krivienės ir Lietuvos darbo biržos Darbo išteklių skyriaus vyriausiojo specialisto Gyčio Darulio pranešimai, ir prasidėjo Lietuvos darbo biržos nominacijų darbdaviams įteikimas.

Visos vertintos įmonės buvo suskirstytos į tris grupes: didžiosios bendrovės, vidutinės įmonės ir mažos įmonės, o kiekvienoje grupėje įmonėms buvo skiriamos atskiros nominacijos, vertinant jas pagal keturis kriterijus:

  • Už naujų darbo vietų sukūrimą didžiausio nedarbo teritorijose;
  • Už socialiai pažeidžiamų žmonių integraciją į darbo rinką;
  • Už jaunimo integraciją į darbo rinką;
  • Už iniciatyvą pradėti bei plėtoti verslą.

Pažymėtina, kad nominacijoje „Už naujų darbo vietų sukūrimą didžiausio nedarbo teritorijose“ dvi nominacijos atiteko ir Vilniaus rajono įmonėms.

Tarp didžiausių šalies įmonių pirmavo AB „Vilniaus paukštynas“, kuri specializuojasi paukščių mėsos ir jos produktų gamyboje, perdirbimo ir realizavimo srityse. Ši įmonė 2013 m. įdarbino pagal neterminuotą darbo sutartį 97 bedarbius ir jai šioje nominacijoje pripažinta pirmoji vieta.

Tarp vidutinių ir mažųjų įmonių šioje nominacijoje trečioji vieta buvo pripažinta VĮ „Nemenčinės miškų urėdija“. Tai nuteikia ypač maloniai, nes miškų urėdija – specifinė įmonė. Jos jos valdos išsidėstę ir Vilniaus, ir Švenčionių ir Molėtų rajonuose, o dalis miškų patenka į Vilniaus miesto teritoriją... Nemenčinės urėdijos miškininkai ne tik sėkmingai įgyvendina savo tikslą - tvarkingai ūkininkauti, saugoti ir puoselėti bendrą mūsų turtą - Lietuvos gamtą, bet ir rūpintis žmonių gerove - 2013 m. urėdija įdarbino 28 žmones.

VĮ Nemenčinės miškų urėdija inf.

 

Komentarai:
Vardas
El. paštas
Saugos kodas

Naujienų prenumerata

El. paštas:

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

Kontaktai

VĮ Valstybinių miškų urėdijos Nemenčinės regioninis padalinys
Vilniaus g. 60, LT- 15173, Nemenčinė
Tel., faks. 8 5 2371 836, 8 5 2381614
El.paštas info@nmu.lt

Darbo laikas

I-IV:                   8.00 - 17.00
V:                      8.00 - 16.45
Pietus:          12.00 - 12.45

Visos teisės saugomos. © 2018 VĮ Valstybinių miškų urėdijos Nemenčinės padalinysIT Sprendimai: UAB Intermedija ®