Pirmadienis, 2018 m. spalio 22d., 23:53
Kontaktinis telefonas: 8 5 2371 836
Neįgaliesiems
Titulinis Svetainės medis El. paštas
  • Teksto dydis:
  • A
  • A
  • A
KONKURSO „GERIAUSIA GIRININKIJA“ NUGALĖTOJAI

Nemenčinės miškų urėdija – ypatinga tuo, kad ji įsikūrusi visiškoje miško apsuptyje. Todėl čia ir gyvenimas truputį kitoks, nei kitose, esančiose arčiau miestų, o praėjusiais metais surengtas geriausios Nemenčinės miškų urėdijoje girininkijos konkursas – unikalus renginys visos šalies valstybinių miškų sistemoje. Taip visapusiškai girininkijų darbas dar niekada Nemenčinės miškų urėdijoje per visą jos kone šimtą metų siekiančią istoriją nebuvo vertintas, ir vargu ar tokiu renginiu iš viso kuri nors urėdija galėtų pasigirti.

Geriausios girininkijos konkursui Nemenčinės miškų urėdijos kolektyvas ruošėsi ilgai ir kruopščiai. Juk reikėjo atsižvelgti į kiekvienos girininkijos gamtinę padėtį ir jos resursus, į kiekvienos jų veiklos specifiką, o svarbiausia – tinkamai įvertinti miškininkų pastangas puoselėjant miškus. Tik po ilgo ir kruopštaus darbo buvo parengti ir miškų urėdo Eligijaus Ryškaus įsakymu patvirtinti nuostatai girininkijų darbui įvertinti, kuriuose buvo aprėpti bene visi esminiai girininkijų darbo aspektai.

Vertinant girininkijų darbą, pirmiausia buvo lyginami miško ruošos rodikliai, girininkijų atliekami miško atkūrimo, želdinimo ir miško apsaugos darbai. Atskirais punktais buvo vertinamas girininkijų darbuotojų pareigingumas tvarkant dokumentaciją, o taip pat naudojant miško apskaitos kompiuterines programas. Be abejo, konkurso nuostatuose buvo atsižvelgta, ne tik į gamybos rodiklius, bet ir darbuotojų darbo drausmės laikymąsi kiekvienoje iš girininkijų, o taip pat į miškininkų siekius tobulėti.

Ir štai Naujųjų Metų išvakarėse buvo paskalbti šio, pirmojo urėdijos istorijoje, konkurso nugalėtojai. Jais tapo ir buvo apdovanoti pereinamuoju prizu – žinomo tautodailininko Adomo Kaušinio specialiai sukurta skulptūrėle, Nemenčinės girininkijos miškininkai, vadovaujami girininko Mariaus Kvietkausko. Antrąją ir trečiąją vietas pasidalijo Liepynės (girininkas Jonas Kuklys) ir Žeimenos (girininkas Vytis Tupkauskas) girininkijų kolektyvai. Nuotraukose - konkurso nugalėtojų apdovanojimo, taip pat akcijos „Parsinešk Kalėdas į savo namus“, kurioje dalinant vilniečiams, Žeimenos ir Purviniškių girininkijose paruoštas eglišakes, dalyvavo Liepynės ir Arvydų girininkijų miškininkai, momentus. Apie konkurso nugalėtojus bus parengtas atskiras reportažas.

VĮ Nemenčinės miškų urėdija informacija

 

  

Komentarai:
Vardas
El. paštas
Saugos kodas

Naujienų prenumerata

El. paštas:

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

Kontaktai

VĮ Valstybinių miškų urėdijos Nemenčinės regioninis padalinys
Vilniaus g. 60, LT- 15173, Nemenčinė
Tel., faks. 8 5 2371 836, 8 5 2381614
El.paštas info@nmu.lt

Darbo laikas

I-IV:                   8.00 - 17.00
V:                      8.00 - 16.45
Pietus:          12.00 - 12.45

Visos teisės saugomos. © 2018 VĮ Valstybinių miškų urėdijos Nemenčinės padalinysIT Sprendimai: UAB Intermedija ®