Pirmadienis, 2018 m. spalio 22d., 23:57
Kontaktinis telefonas: 8 5 2371 836
Neįgaliesiems
Titulinis Svetainės medis El. paštas
  • Teksto dydis:
  • A
  • A
  • A
Karjeros diena Pabradėje

Zita Čičiurkienė

Pabradės „Ryto“ gimnazijos mokytoja
 

Karjeros dienos mokyklose jau tapo laukiama švente. Per jas moksleiviai susitinka su įvairiausių profesijų atstovais, susipažįsta su juos traukiančio darbo specifika, padeda pasirinkti savo tolimesnį gyvenimo kelią. Tokia tradicine karjeros dina įvyko ir kovo pabaigoje Pabradės „Ryto“ gimnazijoje.

Į jau tradicija tapusia profesinio informavimo ir konsultavimo dieną Pabradės „Ryto“ gimnazijoje atvyko įvairių profesijų atstovai, kurie supažindino mokinius su savo profesijų darbo specifika, rado atsakymus visais mokiniams rūpimais klausimais ir mielai į juos atsakinėjo.

Gamtos mokslais besidomintys gimnazistai nekantriai laukė susitikimo su VĮ Nemenčinės miškų urėdija Pabradės girininkijos girininku Giedriumi Grincevičiumi. Iš prigimties mėgstantis darbą su jaunimu svečias daug kalbėjo apie miškininko profesijos svarbą ir jos teikiamą privalumą - nuolatinį buvimą gamtoje. Girininkas džiaugėsi pasirinkęs įdomią profesiją, sakydamas, kad kiekvieną dieną į darbą keliauja kaip į šventę.

Pokalbio pradžioje, Pabradės girininkas pristatė Nemenčinės miškų urėdijos veiklą, taip pat kalbėjo apie miškingumą Lietuvoje ir palygino su kitų Europos šalių miškais, o svarbiausia - nepamiršo pasidžiaugti, kad Jeilio (JAV) universiteto mokslininkai Lietuvą pripažino geriausiai pasaulyje miškus saugančia valstybe 2012 metais.

Pradėdamas profesinę pokalbio dalį, G. Grincevičius moksleiviams išaiškino kas tai yra valstybinės reikšmės ir privačios miško valdos, paaiškino susidomėjusiems mokiniams kaip formuojami miškų kvartalai. Po to girininkas išsamiai papasakojo apie Pabradės girininkijos prižiūrimus miškų masyvus, apibūdino saugomus kraštovaizdžio objektus, papasakojo apie miškų ir pelkių augalus. 

Ypač atidžiai svečio pasakojimo klausėsi jaunųjų miško bičiulių būrelio „Alksniai “ nariai ir apsidžiaugė girininko kvietimu pavasarį dalyvauti miško sodinimo darbuose. Girininkas, savo ruožtu, palinkėjo jauniesiems miško mylėtojams sėkmės ir tikisi, kad šis nuoširdus susitikimas bus vienas svarbių žingsnių padedant pasirinkti tinkamą profesiją.

Nuotraukos autorius Miroslav Vitkovski

Komentarai:
Vardas
El. paštas
Saugos kodas

Naujienų prenumerata

El. paštas:

Valid XHTML 1.0 Transitional

 

Kontaktai

VĮ Valstybinių miškų urėdijos Nemenčinės regioninis padalinys
Vilniaus g. 60, LT- 15173, Nemenčinė
Tel., faks. 8 5 2371 836, 8 5 2381614
El.paštas info@nmu.lt

Darbo laikas

I-IV:                   8.00 - 17.00
V:                      8.00 - 16.45
Pietus:          12.00 - 12.45

Visos teisės saugomos. © 2018 VĮ Valstybinių miškų urėdijos Nemenčinės padalinysIT Sprendimai: UAB Intermedija ®